uvádza...
Česko-slovenské online fórum LOG-IN, 13. 5. 2021

Projekt LOG-IN

Československý projekt na podporu inovácií v logistike

Podporujeme inovácie od roku 2004

Projekt LOG-IN nadväzuje na veľmi obľúbené fórum LOG-IN organizované v Českej republike a na Slovensku spoločnosti ATOZ Group od roku 2004. Projekt poskytuje podporu inováciám v logistike naprieč rôznymi kanálmi v oboch krajinách.

Fórum LOG-IN

Fórum LOG-IN, ktoré bolo prvýkrát predstavené v roku 2004 v Českej republike a v roku 2007 na Slovensku, sa stalo stabilným vstupom do kalendárov logistických profesionálov, ktorí hľadajú živú inšpiráciu a informácie o tom, ako inovovať a zlepšovať logistické procesy vo svojich spoločnostiach. Fóra sa konajú na jar na Slovensku a na jeseň v Českej republike a do každej akcie prilákajú viac ako 200 profesionálov v logistike. Konferenčné programy zahŕňajú inšpiratívne hlavné prednášky, prípadové štúdie, prezentácie inovatívnych produktov a riešení a panelové diskusie, ktoré sa dotýkajú aktuálnej témy logistiky. Súčasťou akcií je tiež dostatok príležitostí pre nadväzovanie kontaktov a diskusií, ktoré sú večer zakončené slávnostným odovzdávaním ocenení LOG-IN a obľúbeným Logistickým Business Mixerom.

Nechcete si nechať ujsť ďalšie fórum? Prijmite naše pozvanie a zaregistrujte sa. Pre užívateľov logistických služieb je vstup zdarma.

Ocenenie LOG-IN

Slávnostné vyhlásenie Ocenenie LOG-IN prináša najlepšie inovácie a inovátorov v logistike v Českej republike a na Slovensku. Na rozdiel od iných ocenení, o ktorých výhercoch rozhoduje uzavretá porota, sú víťazi Ocenenie LOG-IN vybraní na základe plnej transparentnosti a demokracie – spoločnosti nominujú svoje projekty alebo produkty a čitatelia časopisu Systémy Logistiky si vyberajú víťaza v otvorenom hlasovaní. Ceny sú udeľované na konci fóra LOG-IN v štyroch kategóriách:

  1. Technická a technologická inovácia roka
  2. Projektová inovácia roka
  3. Inovácia v logistických realitách
  4. Fachman roka

Odborný garant pre každú kategóriu pomáha zabezpečiť profesionalitu nominačného a výberového procesu a zároveň dopĺňa jeho pohľad na inovácie v danej kategórii.

Máte inovatívny logistický produkt alebo riešenie? Nominujte ho na ocenenie
LOG-IN a získajte uznanie, ktoré si zaslúžite!

Portal www.projektlogin.com

Československý portál www.projektlogin.com ponúka každodenné inšpirácie profesionálom v logistike. Riadia ho redakčné tímy českého a slovenského vydania logistického časopisu Systémy Logistiky, ktorý obsahuje množstvo informácií a inšpirácií pre profesionálov v oblasti logistiky:

  • praktické prípadové štúdie
  • inovatívne produkty a služby
  • profily a rozhovory s fachmanmi – osobnosťami, ktoré inovujú logistiku vo svojich firmách
  • blogy od fachmanov
  • novinky a inšpirácie z Českej republiky, Slovenska a sveta

Hľadáte inšpiráciu, ako inovovať logistiku vašej spoločnosti? Portál projektu LOG-IN je tu pre vás!

MESAČNÝ NEWSLETTER

Mesačný e-mailový spravodaj LOG-IN poskytuje profesionálom v oblasti logistiky zdravú, ale zvládnuteľnú dávku informácií a inšpirácie priamo v ich e-mailovej schránke. Najnovšie správy, prípadová štúdia mesiaca, nový produkt mesiaca a ďalšie krátke funkcie zostavuje redakčný tím Systémy Logistiky s ohľadom na profesionálov v logistike, ktorí sú prepracovaní a chcú vidieť hlavné body v jednom dokumente. Tisíce profesionálov v oblasti logistiky sa doteraz zaregistrovali na zasielanie newslettera.

Chcete dostávať mesačnú dávku inšpirácie tiež emailom? Prihláste sa k odberu newslettera! Je to zadarmo a všetko, čo potrebujeme, je vaša e-mailová adresa.

ročenka

Ročenka LOG-IN, ktorá sa vydáva každoročne na jar, poskytuje prehľad zásadných inovácií v logistike v Českej republike a na Slovensku. Zahŕňa inšpirujúce prípadové štúdie, rozhovory a profily fachmanov, recenzie nových produktov, reportáže z oboch fór LOG-IN z predchádzajúceho roka vrátane výsledkov ocenenie LOG-IN a prezentácie partnerov projektu LOG-IN. Dvojjazyčná (česko-slovenské) publikácia je distribuovaná tisícom logistických odborníkov spolu s časopisom Systémy Logistiky, odovzdáva sa účastníkom akcií organizovaných spoločnosťou ATOZ Logistics a je k dispozícii na stiahnutie online.

Chcete vidieť všetky inovácie, ku ktorým došlo v českej a slovenskej logistike v uplynulom roku? Prečítajte si ročenku online, stiahnite si ju vo formáte PDF alebo si vyžiadajte tlačenú kópiu – všetko zadarmo!

PROFILY na sociálnych sieťach

Projekt LOG-IN je tiež aktívny na sociálnych sieťach, s profilmi na Facebooku a LinkedIn, ktoré poskytujú príležitosť pre profesionálov v logistike, aby sa vzájomne prepojili a diskutovali o inováciách v logistike a diskutovali o nich. Hlavné príbehy, prípadové štúdie, rozhovory a profily „fachmanov“ sú pravidelne zdieľané na profiloch pre logistických profesionálov, ktorí dávajú prednosť získavaniu informácií a inšpirácií v časových radoch sociálnych médií.

Ste logistický profesionál pôsobiaci na sociálnych sieťach? Sledujte naše profily na Facebooku a LinkedIn a pripojte sa k diskusii!

CHCETE BYŤ VIDIEŤ NA VŠETKÝCH týchto kanáloch podporujúcich inovácie v logistike?

Staňte sa partnerom