uvádza...
Česko-slovenské online fórum LOG-IN, 13. 5. 2021

Referencie

Z úst samotných účastníkov kongresu…

Logistických konferencií organizovaných spoločnosťou ATOZ LOGISTICS sa naša firma zúčastňuje už niekoľko rokov. Tradične ide o akcie s vysokou úrovňou, pútavým programom ale hlavne je to výborná príležitosť stretnúť mnoho ľudí ktorých dennodenným chlebíčkom je logistika. Inak tomu nebolo ani na uplynulom fóre LOG-IN. Príjemné prostredie, pútavé témy, zaujímaví ľudia, večerný program … Verím, že kvalita podobných akcií zostane aj v budúcnosti na rovnako vysokej úrovni a prinesie ešte mnoho zaujímavých tém a námetov.

Kamil Vnučko, Managing Director, DEXION

Konferencie organizované ATOZ LOGISTICS veľmi radi podporujeme, pretože sa ich už tradične zúčastňuje veľa našich obchodných partnerov, vyznačujú sa výbornou organizáciou a účastníci na nich môžu získať poznatky využiteľné v každodennej praxi. Výnimkou nebola ani posledná konferencia. Účasť bola výborná, takže sme mali možnosť sa aj neformálne porozprávať s mnohými našimi zákazníkmi a subdodávateľmi. Oceňujem tiež úroveň niektorých prezentácii, ktoré boli orientované na prax, výborne pripravené a aj prednesené. Som presvedčený, že poslúžili ako inšpirácia pre prítomných logistických odborníkov.

Martin Urban, Konateľ, Jungheinrich

Na logistickom fóre LOG-IN sa zúčastňujem pravidelne už niekoľko rokov a vždy sa naň teším s očakávaním získania nových poznatkov a skúseností z oblasti logistiky a skladovania, ktorá je aj pre spoločnosť IKEA Components jednou z kľúčových. A tak ako v predchádzajúcich, ani tento tento rok ma LOG-IN nesklamal. Zaujímavé témy, zaujímavé prezentácie, možnosť spoznať ďalšie aspekty logistiky, odborná inšpirácia a kontakty – to je to, čo som ocenil aj na tohtoročnom LOG-INe.

Ľuboš Lesay, Managing Director, IKEA Components

Konferenciu LOG-IN považujem za zaujímavú a tematicky aktuálnu. Organizačne bola zvládnutá na dobrej úrovni a podporná dokumentácia kvalitne spracovaná. Business mixer bol príjemným ukončením akcie s množstvom užitočných neformálnych diskusií a nových kontaktov.

Roland Navrátil, Europe Co-Packing Operations Manager, BIC Slovakia

Staňte sa aj vy spokojným účastníkom!

Registrovať sa