uvádza...
Česko-slovenské online fórum LOG-IN, 13. 5. 2021

Prečo sa zúčastniť?

Čerpajte inšpiráciu pre vašu logistiku...

200 ÚČASTNÍKOV

Pridajte sa aj vy! Najvyššia koncentrácia logistických odborníkov na jednom mieste je ideálnou príležitosťou prediskutovať s kolegami z odboru najpálčivejšie problémy, s ktorými sa potýkate.

INSPIRUJÚCI PROGRAM

Inšpirujte sa od tých najlepších! Vypočujte si skúsenosti od tých najúspešnejších firiem z oboru v podobe prípadových štúdií a inovácií a získajte inšpiráciu pre každodennú logistickú prax.

FÓRUM PRE VÝMENU NÁZOROV

Diskutuje s top prednášajúcimi aj s ostatnými účastníkmi! Zapojte sa do živých diskusíí nielen počas odborného programu, ale i v priebehu neformálne večernej networkingovej párty či o prestávkach.

NOVÉ OBCHODNÉ KONTAKTY

Nájdite si nových obchodných partnerov! Zúčastnite sa sekcie BizLOG, ktorá je na mieru šitá na získanie nových kontaktov. Vymieňajte si vizitky s partnermi na stánkoch, bavte sa počas večera a vyťažte maximum zo slova networking!

Vstup zadarmo pre užívateľov logistických služieb

Pre užívateľov logistických služieb sú vstupné podmienky bezkonkurenčné: VSTUP ZDARMA. To znamená, že pre zástupcov výrobných spoločností neexistujú žiadne finančné prekážky. Pre poskytovateľov logistických produktov a služieb to zase zaručuje vysoký počet potenciálnych klientov na kongrese.

ZÚČASTNITE SA I VY!

Stačí vyplniť jednoduchý formulár…

Registrujte sa