uvádza...
14. logistické fórum LOG-IN, 14. mája 2020

O akcii

Kde sa stretávajú skutoční logisti...

14. LOG-IN FÓRUM LOGISTICKÝCH INOVÁCIÍ

Fórum LOG-IN je pôvodný súčasťou celoročného multikanálového projektu LOG-IN na podporu inovácií v logistike na slovenskom. Cieľom fóra, ktoré sa konalo v roku 2007, je medializovať najinovatívnejšie riešenie, projekty a produkty na slovenskom logistickom trhu a tým inšpirovať profesionálov v logistike k inovácii logistiky vo svojich firmách.

Stovky logistických odborníkov sa každoročne zúčastňujú fóra, z ktorých veľké množstvo sú užívatelia logistických produktov a služieb. Väčšina účastníkov je vrcholovým manažmentom, čo znamená, že majú vo svojich spoločnostiach rozhodujúci právomoci.

200 ÚČASTNÍKOV = 200 NOVÝCH OBCHODNÝCH KONTAKTOV

Poskytovatelia logistických služieb58%

Užívatelia logistických služieb42%

TOP manažment65%

 

Z čoho sa Fórum LOG-IN skladá?

Odborný program

Deväť hodín praktických informácií a inšpirácií na podporu inovácií v logistike v každej spoločnosti na trhu, vrátane inšpirujúcej hlavnej myšlienky na tému inovácií, prípadových štúdií o úspešných, inovatívnych logistických projektoch, prezentácií inovatívnych produktov a služieb dostupných na trhu, a panelová diskusia zameraná na riešenie kľúčových otázok a otázok na trhu logistiky.

BizLOG

BizLOG je séria organizovaných stretnutí medzi účastníkmi a partnermi podujatia, ktoré sa konajú počas prestávky na obed. 10-minútové stretnutia sú usporiadané organizátormi a umožňujú obom stranám rýchlo posúdiť, či má zmysel plánovať podrobnejšie stretnutie neskôr.

Galavečer logistických inovácií

Bezprostredne po programe konferencie sú ceny LOG-IN za logistické inovácie vydávané na slávnostnom ceremoniáli v štyroch kategóriách: Technická a technologická inovácia roku, Projektová inovácia roku, Inovácia v logistických realitách a Fachman roka. Súčasťou slávnostného ceremoniálu sú pohľady od odborných garantov kategórií a je poriadaný známym moderátorom.

Logistický Business Mixer

Fórum nekončí ukončením slávnostného odovzdávania cien. Práve naopak, networking a zábava práve začína! Stále populárny Logistický Business Mixer je ideálnym miestom pre nadviazanie nových obchodných kontaktov a posilnenie existujúcich. Súčasťou podujatia je večera formou bufetu, živá hudba, osviežujúce nápoje a hry a súťaže, ktoré hostí pobavia a uľahčí ich prepojenia.

Chcete získať plnú dávku inšpirácie pre logistiku vašej spoločnosti?

LOG-IN