presents...
14th forum LOG-IN, April 2, 2020

FÓRUM LOG-IN

Cieľom je informovať a inšpirovať logistických profesionálov, aby mohli využiť najnovšie poznatky v ich praxi, a zároveň poskytnúť im priestor na naviazanie nových obchodných kontaktov.

Fórum LOG-IN zahrňuje celodenný konferenčný program, v ktorom nebudú chýbať tie najlepšie prípadové štúdie a inovácie, ako aj panelové diskusie.

Súčasťou programu sú tiež už tradične organizované „speed-dating“ stretnutia BizLOG, ktoré prebehnú počas obedovej pauzy. 

Po skončení konferenčného programu bude následovať neformálny networkingový večierok zvaný Logistický Business Mixer. Tentokrát na téma “Nočná Paríž”

Tešiť sa môžete aj na premiéru udelenia Ocenenia LOG-IN zo Slovenska.

BizLOG

Venujte 10 minút pre nový business! Zúčastnite sa organizovaných stretnutí medzi partnermi fóra a účastníkmi, ktoré prebehnú počas obedňajšej prestávky.
Celý speed-dating je aktívne riadený organizátormi fóra. Ideálne miesto pre stretnutie zákazníkov a dodávateľov, obe strany rýchlo zistia, či bude prínosné rozvinúť jednanie ďalej do konkrétnej podoby.

Ocenenie LOG-IN

Súčasťou podpory inovácií je bezpochyby ocenenie tých najlepších. Preto prichádza Ocenenie LOG-IN, ktoré ocení tie najlepšie inovácie zo slovenského logistického trhu za uplynulý rok, a to v 3 kategóriách. 

Logistický Business Mixer

Neformálny networkingový večer je ideálnym miestom pre utuženie stávajúcich a nadviazanie nových obchodných kontaktov. Súčasťou večera je raut, živá hudba, bar, hry a súťaže. Tešiť sa môžete na gurmánske pohostenie a príjemnú francúzsku atmosféru.

Rečníci

Partneri 13. ročníka

Miesto konania

DoubleTree by Hilton Hotel Bratislava